O fundacji

[mp_row bg_video_youtube_repeat=”true” bg_video_youtube_mute=”true” bg_video_repeat=”true” bg_video_mute=”true”]

[mp_span col=”6″]

[mp_image id=”85″ size=”full” link_type=”custom_url” link=”#” target=”false” align=”left”]

[/mp_span]

[mp_span col=”6″]

[mp_heading]

FUNDACJA DUENDE FLAMENCO powstała przede wszystkim by promować i wspierać przedsięwzięcia kulturalne związane z poznawaniem kultur i tradycji narodów świata w szczególności promowanie kultury flamenco, hiszpańskiej i iberoamerykańskiej. Fundacja swoje zadania realizuje poprzez organizację Duende Międzynarodowego Festiwalu Flamenco, koncertów, kursów, pokazów i wystaw fotografii, prowadzenie klubu, szkoły dla miłośników muzyki i tańca flamenco.

[/mp_heading]

[/mp_span]